Uncategorized

“Bilge Kunduz” Öğrencilerim

Bu hafta (8-12 KASIM) dünya genelinde 60 ülkeyle eş zamanlı çevrim içi yürütülen “Bilge Kunduz Uluslararası Enformatik ve Bilgi İşlemsel Düşünme Etkinliği” gerçekleştiriliyor. Öğrencilerimiz bu etkinliğe katılmak için https://bilgekunduz.ankara.edu.tr/giris.php paylaşılan linki kullanacaklardır.

Etkinliğe okul kodu (42-…), isim, numara ve sınıf yazarak katılabileceklerdir. Katılım zorunlu olmayıp etkinliğe katılan öğrencilere katılım sertifikası verilecektir. Etkinlikte 15 sorunun 45 dakika içinde cevaplanması beklenmektedir. Öğrencilerimizin başarıyla ve keyifle soruları çözmesini diliyoruz.

Yazar hakkında

Yazar, İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden 2007 yılında mezun olduktan sonra 2011-2012 eğitim öğretim yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Ana Bilim Dalı Tezli Yüksek Lisansını tamamlamıştır. WEB TEKNOLOJİLERİNİN EV ÖDEVİ UYGULAMALARINDA KULLANIMININ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN YÖNÜYLE DEĞERLENDİRİLMESİ: 7. SINIF MATEMATİK DERSİ ÖRNEĞİ adlı yüksek lisans tezini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Fen ve Matematik Eğitimi Anabilim Dalında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir