8. SINIF, Ebeveyn

LGS VİP Çalışma Grubu

Merhaba kıymetli öğrencilerim,

LGS sınavı dolayısıyla yoğun bir çalışma sürecinde olduğunuzu biliyorum. Bu süreçte her zaman yanınızda olan bir öğretmeniniz olarak değişen şartlara ve koşullara göre kendimizi ayarlamalıyız.

Destekleme ve Yetiştirme kurslarının (DYK) ve özel eğitim kurumlarının yüz yüze eğitim yapamadığı bu günlerde sizlere “gönüllü” destek olmak için 3 kişilik gruplar ile LGS VİP çalışma grupları oluşturacağız.

Özellikle matematik konularında üst düzey düşünme becerilerinizi sağlamaya yönelik bu eğitimlere başvurmak için tıklayınız.

Yazar hakkında

Yazar, İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden 2007 yılında mezun olduktan sonra 2011-2012 eğitim öğretim yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Ana Bilim Dalı Tezli Yüksek Lisansını tamamlamıştır. WEB TEKNOLOJİLERİNİN EV ÖDEVİ UYGULAMALARINDA KULLANIMININ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN YÖNÜYLE DEĞERLENDİRİLMESİ: 7. SINIF MATEMATİK DERSİ ÖRNEĞİ adlı yüksek lisans tezini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Fen ve Matematik Eğitimi Anabilim Dalında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir