ETKİNLİK

Özel Yetenekli Öğrenciler İçin Bir Meydan Okuma: RUBİK KÜP

Merhabalar,

Karatay BİLSEM Matematik Birimi olarak, özel yetenekli öğrencilerimiz için heyecan verici bir yolculuğa çıktık. Etkinliklerimizden biri de 7 Aralık 2023’te gerçekleşen Rubik Küp Yarışması oldu. Bu yarışma, öğrencilerimizin problem çözme ve analitik düşünme becerilerini geliştirmeleri için mükemmel bir fırsat sundu. Yarışma dökümanlarına buradan ulaşabilirsiniz: Rubik Küp Yarışma Dökümanları.

Geçen yıl, ÜYEK 2022’de sunulan bir bildiri ile başlayan bu serüven öğrencimiz Büşra ve Ahsen’in da katkılarıyla hazırlandı.Bildirimize göz atmak isterseniz, bu kısma bir link bırakıyorum: Bildiri Linki.

Bu etkinliğin hayata geçmesinde Muhammed CANAN hocamızın çabaları ve sponsorlarımıın destekleri büyük rol oynadı. Onlara öğrencilerimizin eğitimine verdikleri destek için minnettarız.

Öğrencilerimizin gelişimine şahit olmak ve onları desteklemek bizim için büyük bir mutluluk. Gelecekte de bu tür projelerle onların yanında olacağız.

Yazar hakkında

Yazar, İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden 2007 yılında mezun olduktan sonra 2011-2012 eğitim öğretim yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Ana Bilim Dalı Tezli Yüksek Lisansını tamamlamıştır. WEB TEKNOLOJİLERİNİN EV ÖDEVİ UYGULAMALARINDA KULLANIMININ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN YÖNÜYLE DEĞERLENDİRİLMESİ: 7. SINIF MATEMATİK DERSİ ÖRNEĞİ adlı yüksek lisans tezini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Fen ve Matematik Eğitimi Anabilim Dalında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir