Uncategorized

13. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığınca 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerini temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında çalışmalar yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve mevcut bilimsel çalışmalarının gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 13. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Konya Bölge Yarışmasının açılış programı, NEÜ Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Fuaye Alanında gerçekleşti.

Yarışmaya Konya’nın dışında Afyonkarahisar, Antalya, Burdur, Isparta ve Karaman illerinden de katılım oldu. 782 başvurunun olduğu yarışmada 100 eser sergiye çıkmaya hak kazandı.

Projeler hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

www.konya.edu.tr

Yazar hakkında

Yazar, İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden 2007 yılında mezun olduktan sonra 2011-2012 eğitim öğretim yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Ana Bilim Dalı Tezli Yüksek Lisansını tamamlamıştır. WEB TEKNOLOJİLERİNİN EV ÖDEVİ UYGULAMALARINDA KULLANIMININ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN YÖNÜYLE DEĞERLENDİRİLMESİ: 7. SINIF MATEMATİK DERSİ ÖRNEĞİ adlı yüksek lisans tezini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Fen ve Matematik Eğitimi Anabilim Dalında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir