8. SINIF, Ebeveyn

Okula Dönüş: LGS 2021

Merhaba kıymetli öğrencilerim,

ortaokulun son sınıfı 8. sınıfa HOŞGELDİNİZ!

Birkaç yıl önce 8. sınıfa bu şekilde başlayacağınızı söyleselerdi muhtemelen buna inanmazdınız ama hayat sürprizler ile dolu 🙂 Dolayısıyla her türlü zorluklarla başa çıkabilmeyi öğrenmeliyiz.

Ben Mustafa ALTUNTAŞ,

8. sınıfta nasip olursa matematik derslerinizi birlikte işleyeceğiz. Bu kapsamda, sizleri daha yakından tanımak için bir anket hazırladım. Anketi doldurduktan sonra da 7. sınıf bilgilerinizi yoklamak için genel bir deneme sınavı oluşturdum. Uygun bir zamanda kalem ve kağıtlarınızı yanınıza alarak ortalama 20 dk. süre içerisinde bu sınavı tamamlamanızı istiyorum.

Yarın son gün ✍️🧐

Yazar hakkında

Yazar, İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden 2007 yılında mezun olduktan sonra 2011-2012 eğitim öğretim yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Ana Bilim Dalı Tezli Yüksek Lisansını tamamlamıştır. WEB TEKNOLOJİLERİNİN EV ÖDEVİ UYGULAMALARINDA KULLANIMININ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN YÖNÜYLE DEĞERLENDİRİLMESİ: 7. SINIF MATEMATİK DERSİ ÖRNEĞİ adlı yüksek lisans tezini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Fen ve Matematik Eğitimi Anabilim Dalında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir