ETKİNLİK

Rubik Küpün İçinde Ne Var?

Bu etkinliğimizde öğrencilerim ile Rubik küpü parçalayıp tekrar inşa ettik. Özellikle öğrencilerimden İZZET SADULLAH’a seslendirme ve yapımın yanı sıra sabırlı ve özgüvenli örnek davranışları için teşekkür ederim. Destekleri dolayısıyla MEHMET, TUĞÇENAZ, MUSTAFA, RÜÇHAN ve EYMEN ONUR adlı öğrencilerime de teşekkür ederim.

Hızlandırılmış Video
Detaylı Video

Son olarak Muhammed adlı öğrencimin “Bende yapabilirim!” meydan okumasını sizlerle paylaşacağım.

Hızlandırılmış Video-2

Yaptığımız bu etkinlikte öğrencilerimin çaba ve gayretlerinin görevlerini tamamlama konusunda ne kadar önemli olduğunu söyleyebilirim. Pes etmeden zorluklarla mücadele (Duygusal Esneklik/Resilience) konusunda Prof. Dr. Sinan CANAN tarafından hazırlanan bir videoyu da izlemenizi tavsiye ederim.

Yazar hakkında

Yazar, İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden 2007 yılında mezun olduktan sonra 2011-2012 eğitim öğretim yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Ana Bilim Dalı Tezli Yüksek Lisansını tamamlamıştır. WEB TEKNOLOJİLERİNİN EV ÖDEVİ UYGULAMALARINDA KULLANIMININ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN YÖNÜYLE DEĞERLENDİRİLMESİ: 7. SINIF MATEMATİK DERSİ ÖRNEĞİ adlı yüksek lisans tezini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Fen ve Matematik Eğitimi Anabilim Dalında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir