Öğretmen

TÜBİTAK 4005 TM2İ PROJESİ

Eğitim adına derdi ve “kaygısı” olan kardeşim Dr. İsmail KAYGISIZ’ın ön ayak olmasıyla planladığımız TEKNOLOJIK MATEMATIKSEL MODELLEME ILKOKULDA (TM2İ) projesini tamamladık. Kendisinin de doktor unvanını almasını sağlayan tezini ve hikayesini bizlere ve meslektaşlarına faydalı olacak şekilde sunduğu için teşekkür ediyoruz. Kıymetli hocam Dr. İbrahim ÇETIN ile proje uzmanı olarak ne yapılması gerekiyorsa o aşamada görevimizi yerine getirdik.

“Matematik seferberliği” konusunda sadece tespitler yapmak yerine ulusal anlamda katkı sunan ve çocuklarımızın anlamlı bir matematik eğitimi almalarını sağlamak için sınıf öğretmenleriyle birlikte çalıştık. Bir sonraki aşama ile yakın zamanda farklı illerden gelecek haberlerle projenin ilk meyvelerini alacağımızı düşünüyoruz. Bu süreçte bizimle bu yolda yürüyen rehber, eğitmen ve kıymetli hocalarımıza şükranlarımızı sunuyor, katılım ve destekleriyle farklı illerden gelen öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Projemize destek veren kamu veya özel kurum kuruluşlara minnettar olduğumuzu da ekliyoruz.

“İlham Al İlham Ver” parolasıyla çıktığımız yolda nice faydalı çalışmalar yapmak dileğiyle…

Yazar hakkında

Yazar, İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden 2007 yılında mezun olduktan sonra 2011-2012 eğitim öğretim yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Ana Bilim Dalı Tezli Yüksek Lisansını tamamlamıştır. WEB TEKNOLOJİLERİNİN EV ÖDEVİ UYGULAMALARINDA KULLANIMININ ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN YÖNÜYLE DEĞERLENDİRİLMESİ: 7. SINIF MATEMATİK DERSİ ÖRNEĞİ adlı yüksek lisans tezini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Fen ve Matematik Eğitimi Anabilim Dalında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir